Header Header
۱۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۵
كدخبر: ۱۰۹۴۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
آخرین نتایج اعلام شده در حوزه های انتخابیه سراسر کشور بدین شرح است

 

 

* از حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با اختلاف 12 هزار رأی به مجلس راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه دماوند، شاهرخ رامین وارد مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه ورامین، سید حسین نقوی تا این لحظه با اختلاف 5 هزار رأی از رقیب خود پیش است

 

* از حوزه انتخابیه اردکان، محمدرضا تابش با کسب بیش از ۲۵ هزار رأی مجدداً نماینده مجلس شد 

 

* از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشر، علیرضا خسروی با کسب 31615 رای از مجموع آرای ماخوذه راهی مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی با کسب بیشترین آرا گوی سبقت را از دیگران ربود

 

* از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار حجت‌الاسلام برومند با کسب بیشترین آرای ماخوذه وارد مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی ابراهیم محبی موفق شد با کسب اکثریت آراء راهی بهارستان نهم شود

 

* از حوزه انتخابیه بافق، محمدرضا صباغیان با 19 هزار رای به عنوان کاندیدای برگزیده انتخاب شد

 

* از حوزه انتخابیه شاهرود، کاظم جلالی با کسب اکثریت آراء مجدداً نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه لردگان، جلیل و خالدی به مرحله دوم انتخابت مجلس راه یافتند

 

* از حوزه انتخابیه بروجن نیز امیر عباس سلطانی به مجلس نهم راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه کرمان، محمد مهدی زاهدی تاکنون نفر اول رقابت بزرگ شده است

 

* از حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب بیش از 45 هزار رأی نماینده کوهدشت شد

 

* از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی، میرعصمت موسوی با کسب 18004 رای از 49834 رای ماخوذه راهی مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب بیشترین آرای مأخوذه وارد مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با 48هزار رای مأخوذه راهی بهارستان ملت شود

 

* از حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، الهوردی دهقان وارد مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه سیریک و جاسک، هاشمی با کسب بیش از نیمی از آرا در صدر قرار دارد

 

* از حوزه انتخابیه گرمسار، کاتب به مجلس نهم راه یافت و پروین احمدی‏نژاد از حضور در مجلس نهم بازماند. از مجموع 43 هزار و 219 رای جمع‏آوری شده، غلامرضا کاتب توانست 16 هزار و 672 رای را به خود اختصاص دهد. پروین احمدی‌نژاد تنها توانست 15 هزار و 552 از آن خود کند.

 

* از حوزه انتخابیه ملکان، شهروز افخمی با شمارش بیش از 95 درصد آراء، راهی مجلس نهم شده است

 

* از حوزه انتخابیه هشترود، پس از پایان شمارش آرا در شعب، غلامحسین شیری راهی بهارستان ملت شد

 

* از حوزه انتخابیه سراب و مهربان، پس از پایان شمارش آرا مهناز بهمنی توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود

 

* از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، حسین گودرزی و عباس قائدرحمت به مرحله دوم راه یافتنه و برای کسب تنها کرسی این حوزه مجدداً با هم رقابت خواهند کرد

 

* از حوزه انتخابیه بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی با کسب 33912 رأی به مجلس رفت؛ ضیا الله اعزازی نتوانست مجدداً نماینده این حوزه شود

 

* از حوزه انتخابیه علی‎آبادکتول، رحمت‎الله نوروزی با اکثریت آرا در صدر رقابت قرار دارد؛ این حوزه انتخابیه، تنها حوزه استان گلستان است که انتخابات در آن تمام الکترونیکی برگزار شد

 

* از حوزه انتخابیه مهریز، در رقابت حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با کاظم فرهمند، نهایتاً انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد

 

* از حوزه انتخابیه سلسله دلفان، حجت‌الله خدایی‌سوری با کسب بالای 46 هزار رأی نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه شیروان، عبدالرضا عزیزی با کسب 33 هزار رأی در رتبه نخست قرار دارد

 

* از حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی نماینده کنونی این شهرستان مجدداً توانست به نماینده مجلس شود

 

* از حوزه انتخابیه شوش، سید راضی نوری با رای 67 درصدی راهی مجلس شد؛ جاسم ساعدی در رقابت به این کاندیدا نتوانست مجددا نماینده مجلس شود

 

* از حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی با 11 هزار و 919 رأی و حمید کاظمی با 10هزار و 717رای در دور دوم انتخابات مجلس با یکدیدگر رقابت خواهند کرد

 

* از شهرستان حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی به مجلس نهم راه یافت و دوران نمایندگی مطول ناطق تمام شد

 

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، ‌احمدی لاشکی نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه بستان‌آباد، غلامرضا نوری با کسب بیش از 17 هزار رأی بهارستانی شد

 

*  از حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان‌ملا برای سومین بار به عنوان نماینده این شهرستان راهی بهارستان نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، با پایان یافتن شمارش آرا در این حوزه، جلیل جعفری‌بنه راهی مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، جمیری با غلبه بر غلامعلی میگلی‌نژاد نماینده فعلی این حوزه، نماینده ملت شد

 

* از حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی با 31 هزار و 698 رأی از مجموع 84هزار و 400 رأی مأخوذه نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه نهاوند، پس از تجمیع آراء 141 شعبه اخذ رای، مهدی سنایی با 40542 رأی مجدداً نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه دشتستان، سید مهدی موسوی‌نژاد با کسب بیشترین آراء به بهارستان رفت

 

* از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، محمد علی عبدالله‌زاده به بهارستان ملت راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، با پایان شمارش آرا در این حوزه، شیخ موسی احمدی راهی مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی ‌برای چهارمین بار نماینده مردم شد

 

* از حوزه انتخابیه آستارا، از مجموع 47 هزار و 194 رأی، صفر نعیمی‌زر با کسب 23 هزار و 743 رأی نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان، حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی راهی بهارستان نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

 

* از حوزه انتخابیه بابل، حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری با کسب بیش از 104 هزار رای جواز ورود به مجلس را کسب کرد

 

* از حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، یونس اسدی با اختلاف حدود یک هزار رأی گوی سقبت را از ولی ملکی ربود و برای دومین بار راهی مجلس شد

 

* ‌‌از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ‌‌سلیمان عباسی در صدر رقابت انتخاباتی قرار گرفت

 

* از حوزه انتخابیه الیگودرز، محمد‌تقی توکلی با کسب ‌‌21 هزار رأی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

 

* از حوزه انتخابیه اندیمشک، سید عیسی دارایی نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، رضا صابری پس از شمارش آرا راهی بهارستان نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان، محمدجواد نظری‎مهر مجددا نماینده مجلس شد.

 

 * از حوزه انتخابیه دلیجان و محلات با اتمام شمارش آرا حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی به مجلس راه یافت.

 

 * از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه سرانجام شهلا میرگلو وارد بهارستان نهم شد

 

* از حوره انتخابیه خمین، محمدابراهیم رضایی با کسب 27 هزار و 227 بر صندلی سبز مجلس نهم تکیه زد

 

* از حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان، کاظم سپاسی پس از شمارش کامل آرا نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و خنداب نیز محمدحسن آصفری و عباس رجایی وارد مجلس نهم شدند و جواز تکیه بر صندلی‌های سبز این مجلس را به دست آوردند

 

* از حوزه انتخابیه اسدآباد واقع در استان همدان، بهروز نعمتی در صدر ایستاد و وارد مجلس نهم شد. اکبر رنجبرزاده نماینده این شهر در مجلس هشتم در جایگاه بعدی قرار گرفت و  از مجلس نهم بازماند

 

* از حوزه انتخابیه حاجی‌آباد واقع در استان هرمزگان، پس از پایان شمارش آرا، سلیمانی با ۱۲ هزار و ۵۲۲ رأی حائز رتبه اول شد و از شانس بیشتری برای راه یافتن به مجلس برخوردار شد.

 

 * از حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‎تپه و گمیشان، پس از شمارش آرا، عبدالکریم رجبی مسافر بهارستان شد

 

 * از حوزه انتخابیه خمین، محمد ابراهیم رضایی با کسب 27 هزار رای از 54 هزار و 630 رای ماخوذه راهی بهارستان شد.

 

 * از حوزه انتخابیه شرق هرمزگان، سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با کسب 101 هزار و 395 رای موفق به راهیابی به مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی با ۱۶۹ هزار رای نماینده مجلس نهم شد.

 

* از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سید هادی حسینی و کمال علیپور، به ترتیب با کسب 61 و ۵۸ هزار رأی مجوز ورود به مجلس نهم را دریافت کردند

 

* از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، مقداد نجف‌نژاد با کسب بیشترین آرا توانست به مجلس نهم راه یابد

 

* از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع در بهارستان ماندگار شد.

 

 * در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج، حجت‌الاسلام محمدرضا امیری نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع آراء به در بهارستان ماندگارشد.

 

* در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، فرج‌الله عارفی اکثریت آراء را کسب کرد و راهی مجلس نهم شد.

 

* در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزویه، منظری توکلی با کسب قاطع آراء انتخاب شد.

 

 * در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهباز حسن‌پور نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس ماندگار شد.

 

* در حوزه انتخابیه شهربابک، سردار حسین فتاحی با اکثریت قاطع آراء راهی بهارستان شد.

 

* در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، آذین با اکثریت آراء راهی مجلس نهم شد.

 

* در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، حسین امیری نماینده اصلاح‌طلب فعلی مجلس در بهارستان ماندگار شد.

 

* در حوزه انتخابیه کرمان و راور، محمدمهدی زاهدی وزیر سابق علوم و  پورابراهیمی همچنان پیشتاز هستند.

 

* در مجموع در استان کرمان 80 درصد نمایندگان منتخب اصولگرا، 10 درصد اصلاح‌طلب و 10 درصد مستقل هستند.

 

 * در حوزه انتخابیه آباده، خرم بید و بوانات، انتخابات به دور دوم کشیده شده است.

 

* در حوزه انتخابیه لارستان، جعفرپور از جبهه متحد منتخب مردم این شهرستان‌ها شده است.

 

 * سپیدانی‌ها هاشمی که از جبهه متحد است را برگزیده‌اند.

 

* مردم در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه، داریوش اسماعیلی کاندیدای اصولگرا را انتخاب کرده‌اند.

 

* دارابی‌ها، احمدی، جهرمی‌ها، رضایی، اقلیدی‌ها طاهری و مردم شهرستان‌های نی ریز و استهبان سقایی که همگی از جبهه متحد اصولگرایان هستند را انتخاب کرده‌اند.

 

 * در حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین، نادر فریدونی کاندیدای اصولگرای این شهرستان‌ها به مجلس راه یافته است.

 

 * برومندی کاندیدای اصولگرا از مرودشت منتخب مردم این شهرستان شده است.

 

 * مردم ممسنی و رستم نیز نوذر شفیعی کاندیدای مستقل را انتخاب کرده‌اند.

 

* در حوزه‌های انتخابیه کازرون، لامرد و مهر و فسا جبهه متحد اصولگرایان توانسته است که شاهین محمدصادقی، سید موسی موسوی و محمد حسین دوگانی را روانه بهارستان نهم کند.

 

* در حوزه بویراحمد و دنا واقع در کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی و در حوزه گچساران این استان غلام‌رضا تاجگردون دو مسافر جدید بهارستان هستند.

 

 * در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بهمئی و چرام، حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری برای دومین بار پیاپی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

 * جمشید جعفرپور با کسب 56 هزار رأی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

 * محمدعلی عبدالله‌زاده براساس رأی مردم، برای مدت چهار سال آینده به عنوان نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس انتخاب شد.

 

 * در حوزه انتخابیه شهرستان ساری و میاندرود، با پایان یافتن شمارش آرا، محمد دامادی و سید رمضان شجاعی کیاسری به ترتیب با ۹۲ و ۶۰ هزار رأی توانستند به مجلس راه یابند.

 

* در حوزه  انتخابیه یزد و صدوق از مجموع 201 هزار و 500 رای مأخوذه، محمدصالح جوکار کاندیدای اصولگرایان استان یزد با کسب 75 هزار رای اول شد و سیدمحمدکاظم وزیری هامانه با 49 هزار رای و اختلاف 50 هزار رای با جوکار، ‌دوم شد.

 

 * در حوزه انتخابیه تفت و میبد از 58 هزار و 803 رای مأخوذه، حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده با 25هزار و 382 رای راهی مجلس شد.

 

* در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز انتخابات به دور دوم کشیده شد و کاظم فرهمند با حدود 23 هزار و 100 رای و حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با حدود 23 هزار و 500 رای یک بار دیگر بر سر کرسی مجلس با هم رقابت خواهند کرد.

 

* در حوزه انتخابیه فومن و شفت از مجموع 100 هزار و 455 رای ماخوذه، ناصر عاشوری با 47 هزار و 379 رای پیش افتاد و نماینده این حوزه شد.

 

* در حوزه انتخابیه لنگرود از 70 هزار و 720 رای ماخوذه مهرداد لاهوتی با 22 هزار و 901 رای بار دیگر نماینده مجلس از این حوزه شد و سید گل آقا پورعباس 21 هزار و 188 رای را به دست آورد.

 

* در حوزه انتخابیه دامغان، عبدالرحمان رستمیان با کسب ۱۶ هزار و ۷۱۴ رأی به مجلس راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، محمد حسین قربانی با کسب 22 هزار و 76 رأی توانست جواز حضور در بهارستان را کسب کند.

 

* در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا، اسماعیل جلیلی با کسب بیشترین آرا به عنوان نماینده این حوزه وارد مجلس شورای اسلامی شد.

 

* از مجموع 110 هزار و 643 رای ماخوذه در حوزه انتخابیه رودسر و املش، محمد مهدی رهبری با کسب 43 هزار و 35 رای به عنوان نماینده حوزه انتخابیه رودسر و املش شد. اسدالله عباسی هم از ورود به مجلس بازماند.

 

* در حوزه انتخابیه تربیت حیدریه، زاوه و مه‌ولات، ابوالقاسم خسروی با 77 هزار و 81 رای به مجلس نهم راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ، محمدعلی پورمختار با 34 درصد آرا نماینده شد.

 

* انتخابات در حوزه انتخابیه تویسرکان همدان به دور دوم کشیده شد. انتخابات دور دوم در این حوزه با حضور فضلعلی و کیانی برگزار می‌شود. فضعلی در دور اول توانست ۱۵ درصد آرای مأخوذه را به خود اختصاص دهد.

 

 * در حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر، آقایان شریعت‌نژاد و شمس با کسب بیشترین آرا و به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد آرای کسب شده، به دور دوم انتخابات راه یافتند.

 

 * در میانه، محمدعلی مددی و سید بهلول حسینی توانستند با کسب بیشترین آرای مأخوذه به مجلس نهم راه یافتند. مددی 44855 رأی و سید بهلول حسینی 25848 رای به خود اختصاص دادند.

 

* در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر، مهدی دواتگری توانست با کسب 82 هزار رأی به مجلس نهم راه یابد.

 

* در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی در سومین ماراتنی که با ستار هدایتخواه برای حضور در مجلس داشت بالاخره وی را شکست داد و راهی مجلس شد.

 

* در حوزه انتخابیه دزفول، نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به دور دوم کشیده شد. در این حوزه انتخابیه از مجموع 151 هزار و 454 رای ماخوذه قابل قبول، محمدعلی قاسمی با ۳۶ هزار و ۳۱۵ رای در جایگاه اول و  عباس پاپی‌زاده پالنگان با ۳۳ هزار و ۱۵۸ رای در جایگاه دوم قرار گرفتند.

 

* رجایی نماینده مردم گناباد و بجستان شد.

 

* از مجموع 103 هزار رای ماخوذه در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، ایرج ندیمی با 33 هزار و 860 رای نماینده حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل شد.

 

 * در حوزه انتخابیه مرند و جلفا، محمد حسن‌نژاد توانست با کسب بیش از 50 هزار رأی مأخوذه به مجلس نهم راه یابد.

 

* در حوزه انتخابیه زاهدان، عباسعلی شهریاری با آرای ماخوذه 110 هزار و 484 رأی و ناصر کاشانی با 81 هزار و 420 رأی دو نماینده‌ای که با رای مردم بر کرسی‌های مجلس شورای اسلامی خواهند نشست.

 

* غلامرضا تاجگردون از جبهه اصلاحات نماینده گچساران و باشت در حوزه کهگیلویه و بویراحمد شد.

 

* در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، از مجموع 186 هزار و 143 رای ماخوذه، بهمن محمدیاری با 39 هزار و 883 رای بار دیگر نماینده شد.

 

* سجادی نماینده مردم سرخس و فریمان شد.

 

* شمس‌الله بهمنی با کسب بیش از 30 هزار رای موفق شد به عنوان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر به مجلس راه یابد.

 

* محمد قسیم عثمانی با 68 هزار و 191 رای به عنوان نماینده بوکان مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

* غلامرضا اسداللهی نماینده مردم تربت‌‌جام و تایباد شد.

 

 * عثمان احمدی با 48 هزار و 128 رای به نمایندگی از مردم مهاباد به مجلس نهم راهی می‌شود.

 

* در حوزه انتخابیه ورامین و پیشوا، سید‌حسین نقوی حسینی با کسب تعداد 84 هزار و 540 رأی وارد خانه ملت شد.

 

* با شمارش بخش اعظمی از صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه قم، علی لاریجانی با اختصاص دادن بخش اعظمی از آرا حضور خود در بهارستان را قطعی کرده است.  آشتیانی، امیرآبادی، ذوالنور و بنایی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

 

* در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرمان و راور، محمدمهدی زاهدی وزیر سابق علوم و سفیر فعلی ایران در مالزی به عنوان نفر اول و محمدرضا پورابراهیمی استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران به عنوان نفر دوم راهی بهارستان شدند.

 

* محسنی‌ثانی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی با بیش از 52 هزار و 800 رای نفر اول انتخاب مردم سبزوار شد.

 

* حجت‌الاسلام محمد موسوی سجاسی با 41 هزار و 741 رای به عنوان مردم خدابنده در مجلس انتخاب شد.

 

* طبق آخرین شمارش آرا در شهرستان خاش، حمیدرضا پشنگ ریگی با حداکثر آرا بر کرسی مجلس شورای اسلامی می‌نشیند.

 

* حجت‌الاسلام علامحسین سبحانی‌نیا به عنوان نماینده اول مردم شهرستان‌های نیشابور و فیروزه مشخص شد.

 

* علاءالدین بروجردی به عنوان یکی از کاندیدای حوزه انتخابیه بروجرد به مجلس راه یافت.

 

* حمیدرضا خصوصی با کنار زدن کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا شد. تعداد آرای خصوصی= 30 هزار و 500 رای

 

* محمدرضا اسماعیل‌نیا با شکست محمدرضا خباز نماینده مردم در حوزه انتخابیه کاشمر شد.

 

* با پایان کار شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرکرد، سید سعید زمانیان با کسب 62 هزار و 765 رأی به بهارستان نهم راه یافت.

 

* نگهبان از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار به مجلس نهم راه پیدا کرد.

 

* قاسم جعفری از حوزه انتخابیه بجنورد با کسب ۷۰ هزار رای به مجلس راه یافت.

 

* توجه به شمارش اکثریت آرای 5 حوزه انتخابیه استان کردستان، تا این لحظه، احتمال پیروزی هیچ‌کدام از نمایندگان فعلی در این انتخابات وجود ندارد. انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

 

* انتخابات در اهواز به دور دوم کشیده می‌شود.

 

* از مجموع 45 هزار و 356 رای ماخوذه، حسن خسته‌بند با 21 هزار و 286 رای بار دیگر نماینده حوزه انتخابیه بندر انزلی شد.

 

* حجت‌الاسلام والمسلمین مفید کیایی‌نژاد با کسب 42 هزار و 183 رأی به عنوان نماینده ساوجبلاغ، نظراباد و طالقان به مجلس راه یافت.

 

* سید حمید رضا طباطبایی با کسب ۱۳هزار و ۲۸۷ رای از حوزه انتخابیه نایین راهی نهمین مجلس شورای اسلامی شد.

 

* هادی شوشتری با 47200رای نماینده مردم در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج شد.

 

 * ابوالفضل ترابی کاندیدای نهمین دوره مجلس از حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران با کسب ۶۶ هزار و ۱۶۸رای به عنوان کاندیدای منتخب شهرستان نجف‌آباد و تیران و کرون به مجلس راه پیدا کرد.

 

* بنا به منابع غیر رسمی بر اساس شمارش آرا در حوزه‌های مختلف انتخابیه در اصفهان نفرات زیر به مجلس راه یافتند: کاشان: منصوری؛ اردستان: بخشایش؛ شهرضا: حیدرپور؛ نجف آباد و تیران و کرون: ابوترابی؛ فلاورجان: موسوی؛ نایین: طباطبایی؛ دولت آباد و شاهین شهر: حاجی؛ مبارکه:ایران پور؛ حوزه ارامنه: بیگلریان؛ چادگان، فریدن و فریدونشهر: اسفنانی؛ گلپایگان و خوانسار: میرمحمدی

* سید باقر حسینی و رضا نجفی طبق حداکثر آرای مردم حوزه‌ انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، منتخبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند.

* با شمارش بخش اعظمی از صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه اصفهان، حسن کامران شانس حضور به عنوان نفر اول در بهارستان را دارد. پس از کامران، حجت الاسلام سالک، عباس مقتدایی، حمیدرضا فولادگر، نیره اخوان بی‌طرف در جایگاه بعدی قرار دارند.

* محمد اسماعیلی و محسن عیلمردانی با انتخاب مردم زنجان به مجلس راه یافتند.

* حسن تامینی صدرنشین رقابت‌های انتخاباتی رشت شد/4 کاندیدا به دور دوم راه یافتند

* بر اساس اعلام منبع آگاه و با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، جلیل جعفری‌بنه با کسب 23 هزار و 898 رای راهی بهارستان شد.

* علی نعمت چهاردولی با کسب 37 درصد آرا نماینده ملایر شد.

* هدایت‌الله میرمرادزهی از سراوان مسافر بهارستان شد.

* ارسلان فتحی‌پور  به عنوان نماینده کلیبر و هوراند به مجلس نهم راه یافت.

* عطاءالله حکیمی با 27 هزار و 728 رای نماینده رودبار شد

* بر اساس آخرین اخبار حاصله از شمارش آرا در شهرستان لنجان، انتخاب نماینده این حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

* تعیین نماینده تفرش و آشتیان به دور دوم کشیده شد.

* رضا عبدالهی برای هفتمین بار از حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه نیشابور، پس از حجت‌الاسلام سبحانی نیا، علی مروی به عنوان دومین نماینده این حوزه انتخابیه به مجلس نهم راه یافت.

 10:15 روح‌الله عباسپور با کسب 37 هزار و 440 رأی از بوئین‌زهرا راهی مجلس نهم شد.

10:19 عبدالله سامری، با کسب 26 هزار رأی به‌عنوان نماینده مردم خرمشهر در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

10:22 در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، احمدعلی مقیمی به مجلس راه یافت.

10:27 در حوزه انتخابیه اردبیل، منصور حقیقت‌پور با 63 هزار رای و کمال‌الدین پیرمؤذن با 58 هزار رای راهی خانه ملت شدند.  نماینده سوم حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین برای راهیابی به بهارستان در دور دوم با رقیب خود رقابت می‌کند.

10:30 بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان در حوزه انتخابیه شهرستان سمیرم به دور دوم انتخابات راه پیدا کردند.

10:30 انتخابات در حوزه انتخابیه دهلران به دور دوم کشیده شد. علی‌محمد احمدی با ۲۱ هزار و ۳۹ رای و امین دوست‌محمدی با نتیجه ۱۶ هزار و ۸۱ رای به دور بعدی انتخابات حوزه انتخابیه دهلران راه یافتند.

10:30 در حوزه انتخابیه شهرستان پاوه و اورامانات، نعمت منوچهری به مجلس راه یافت.

10:32 با 34هزار رای محمدعلی اسفنانی نماینده فریدون‌شهر شد.

10:35 موسی‌الرضا ثروتی و قاسم جعفری از بجنورد به مجلس راه یافتند.

10:37 سید محمد بیاتیان به عنوان نماینده مردم شهرهای بیجار و حسن‌آباد یاسوکند انتخاب شد.

10:40 در حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان، سید محمد حسین میر محمدی با نزدیک به ۱۴ هزار و ۴۰۰ رای از کل ۵۱ هزار آرای ماخوذه در این حوزه انتخابیه به خانه ملت راه یافت.

10:44 محسن صرامی با کسب ۳۱هزار و ۲۹۹ رای از شهرستان خمینی شهر به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

10:45 لاریجانی، آشتیانی و امیرآبادی به عنوان نمایندگان قم به بهارستان راه یافتند.

10:45 رئیس ستاد انتخابات مشهد به فارس گفت: انتخابات در مشهد و کلات به مرحله دوم کشیده می‌شود.

10:48 در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، محمدحسین گروسی با کسب 76 درصد آرا به عنوان نماینده مردم راهی مجلس شورای اسلامی شد.

10:56 ابراهیم نکو با ۶۹ هزار رأی نماینده منتخب مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان وارد مجلس شد.

10:57 اهر‌ی‌ها، عباس فلاحی باباجان را با 40 هزار رای راهی بهارستان کردند.

11:01 محمدرضا رضایی کوچی با 53 هزار رای به عنوان نماینده مردم جهرم در مجلس نهم انتخاب شد.

11:03 رجب رحمانی نامزد اصولگرای حوزه انتخابیه تاکستان با غلبه بر رقیب اصلاح طلب خود امیر طاهرخانی راهی مجلس شد. رجب رحمانی37 هزار و 643 و  امیرطاهرخانی 27 هزار و 483 رای کسب کردند.

11:04 امیر خجسته در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه همدان و فامنین حائز اکثریت آرا شد و به مجلس راه یافت. در همین حوزه انتخابیه سیدمحمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه به دور دوم راه یافتند.

11:11 حبیب آقاجری با رأی 43 هزار نفری به‌عنوان نماینده مردم ماهشهر معرفی شد.

11:13 قدرت‌الله علیخانی از راه‌یابی به مجلس از حوزه انتخابیه قزوین بازماند.

11:17 شمارش آرا در حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران و دیواندره ادامه دارد و تا این لحظه رقابت در بین 4 کاندیدا لحظه ای تغییر می‌کند./ انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

11:27 در حوزه انتخابیه ارومیه از مجموع 398 هزار و 155رای اخذ شده، نادر قاضی‌پور با کسب 192 هزار و 903 رای به عنوان نماینده اول مردم این شهرستان به خانه ملت راه یافت.

11:27 عابد فتاحی با 114 هزار و 978 رای و جواد جهانگیرزاده نیز با 108 هزار و 133 رای به ترتیب به عنوان نفرات دوم و سوم از این حوزه انتخابیه به عنوان نماینده مجلس نهم برگزیده شدند.

11:27 در حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، شوط و پلدشت، محمد علی‌پور با کسب آرای لازم به عنوان نماینده مردم این حوزه به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

11:27 در حوزه انتخابیه خوی و چایپاره نیز از مجموع 197 هزار 911 رای مردم این شهرستان، موید حسینی صدر با کسب 78 144 رای به عنوان نماینده مردم این حوزه معرفی شد.

11:27 در سلماس، از مجموع 95 هزار و 841 رای مردم، علی اکبر آقایی با به دست آوردن 42 هزار و 26 رای به عنوان نماینده مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

11:27 در حوزه نقده و اشنویه نیز عبدالکریم حسین‌زاده حایز اکثریت آرا شد.

11:27 در حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ، روح‌الله بیگی و مهدی عیسی‌زاده با کسب آرای لازم به عنوان نمایندگان این حوزه راهی مجلس نهم شدند.  محبی نیا از ورود به مجلس بازماند.

 11:27 در حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر نیز رسول خضری با کسب 42 هزار و 840 رای از مجموع آرای اخذ شده به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخاب شد.

11:30 با شمارش آرای حوزه ارامنه، روبرت بگلریان به عنوان نماینده ارامنه اصفهان و جنوب ایران انتخاب شد.

11:30 امید کریمیان به عنوان منتخب مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

11:30 جواد سعدون‌زاده پیروز انتخابات آبادان شد.

11:37 محسن بیگلری با کسب آرای لازم به عنوان نماینده شهرستان‌های سقز و بانه انتخاب شد.

11:45 انتخابات تالش‌، رضوانشهر و ماسال به دور دوم کشیده شد. از مجموع 186 هزار و 143 رای ماخوذه از حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، بهمن محمدیاری با 39 هزار و 883 رای بیشترین آرای ماخوذه این حوزه را کسب کرد و رقیب او، احسن‌الله رادمهر 37 هزار و 554 رای را به دست آورده است.

11:54 حامد قادرمرزی با کسب بیش از 28 هزار رأی به عنوان نماینده شهرستان‌های قروه و دهگلان انتخاب شد.

12:19 ضرغام صادقی کاندیدای جبهه متحد و پایداری، با کسب یک‌چهارم آرای مردم شیراز نماینده مردم این شهرستان در مجلس نهم شد.

 12:19 ابوالقاسم جراره به‌عنوان جوان‌ترین نماینده راه یافته به مجلس ، همراه با محمد آشوری و منصور آرامی به ترتیب موفق به کسب بیشترین آرا در حوزه انتخابیه بندرعباس شدند.

12:32 در حوزه انتخابیه ایلام، فریدون همتی با کسب 41 هزار و 310 رای، احمد شوهانی با کسب 39 هزار و 343 رای، داریوش قنبری با کسب 31 هزار و 290 رای و علی‌اکبر متین با کسب 30 هزار و 792 رای به دور دوم انتخابات راه یافتند.

12:32 پس از شمارش نهایی آرای حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با ۴۹ هزار و ۹۲۶ رای وارد مجلس شورای اسلامی شد.

12:32 نتایج نهایی شمارش آرای ماخوذه از صندوق‏های رای حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه اعلام و شاهرخ رامین به‌عنوان نماینده این حوزه راهی صحن بهارستان شد.

12:35 هاشمزهی با ۱4هزار و ۵۳۴ رای نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شد.

12:44 محمدعلی عبداله‌ر‌زاده با 43هزار و 198 رای به‌عنوان نماینده حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان انتخاب شد.

12:58  رجب رحمانی با اخذ ۳۷ هزار و ۶۴۳ رای از حوزه انتخابیه تاکستان راهی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

13:19 در حوزه انتخابیه بوشهر از مجموع 134 هزار و 94 رای عبدالکریم جمیری با کسب 47 هزار و 538 رای حائز اکثریت آرا شده و به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

13:41  حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی با 29 هزار و 990 رای از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان راهی مجلس شد.

13:46  پس از پایان شمارش آرا در شعب اخذ رای حوزه شبستر، علی علیلو توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود.

14:00  با اتمام زمان شمارش آرا در ایرانشهر،  محمد سعید اربابی با حداکثر آرای ماخوذه نماینده این حوزه انتخابیه شد.

14:03  با اتمام شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرستان بناب، محمد باقری‌ بنابی برنده انتخابات در این حوزه  شد.

14:07  مجید منصوری بیدکانی و محسن کوهکن ریزی از حوزه انتخابیه لنجان به دوره دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنجان راه یافتند.

14:12  سید شریف حسینی برای دومین بار از حوزه انتخابیه اهواز به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

15:03  در حوزه انتخابیه سمیرم مسعود پیر مرادیان با 10 هزار و 776  رای و بهروز جعفری با 9 هزار و 423 رای بیشترین آراء را در بین کاندیداها کسب کردند ب راین اساس انتخابات در این حوزه به دوره بعدی کشیده شد.

15:13  احمد بخشایش اردستانی از بین سایر نامزدهای انتخاباتی در اردستان توانست با 10 هزار و 883 رای گوی سبقت را از سایرین ربوده و نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی شد.

15:21 علی ایران پور با 17 هزار 843 رای توانست از بین سایر کاندیداهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در  شهرستان مبارکه گوی سبقت را ربوده و به کرسی‌های سبز بهارستان راه پیدا کند.

15:41  بر اساس اطلاعیه رسمی از حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه، حسین علی حاجی دلیگانی توانست از بین سایر رقبای خود بیشترین آراء را به خود اختصاص داده و به مجلس نهم راه پیدا کند.

15:52  با پایان یافتن شمارش آرا در حوزه انتخابیه دشت آزادگان وهویزه، ناصر صالحی‌نسب با 15 هزار و 234 رای و هاشم سواری با 13 هزار و 401 رای در دور دوم رقابت می‌کنند.

16:11   در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از اراک، کمیجان و خنداب 259 هزار و 516 رای به صندوق‌های اخذ رای ریخته شد که محمد حسن آصفری با 85 هزار و 85 رای و  عباس رجایی با 65 هزار و 38 رای بیشترین آرا را به خود اختصاص داده و دو نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب راهی مجلس شورای اسلامی شدند.

16:15   با اتمام شمارش آرای ماخوذه در سبزوار، محمدرضا محسنی‌ثانی نماینده اصولگرای دوره هشتم با 53004 رای و رمضانعلی سبحانی‌فر با 52933 رای، مسافر مجلس نهم شورای اسلامی شدند.

16:41  با پایان یافتن شمارش آراء در حوزه انتخابیه شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد فرج‌الله عارفی با کسب بیشترین میزان آراء راهی بهارستان شد.

17:42   پس از برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کهنوج، قلعه‌گنج، منوجان، رودبار و فاریاب حجت‌الاسلام محمدرضا امیری‌ کهنوج با کسب بیشترین میزان آرا به مجلس راه یافت.

17:50  مجید جلیل سرقلعه با کسب 28 هزار و 269 رأی به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس نهم انتخاب شد.

18:05  از حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان عوض حیدرپور شهرضایی با کسب 20 هزار و 737 رای از مجموع 82 هزار و 187 رای ماخوذه در این حوزه انتخابیه به عنوان نماینده مردم شهرضا، دهاقان، گلشن و منظریه راهی ساختمان بهارستان شد.

18:32  پس از شمارش نهایی آرای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین - پیشوا سید حسین نقوی حسینی با 84 هزار و 540 رای وارد مجلس شد.

19:19  ضرغام صادقی با 146 هزار و 960 رای حائز بیش از یک‌چهارم آرای ماخوذه در شیراز شد تا با بر صندلی سبز بهارستان نهم بنشیند.

19:20  سید مرتضی حسینی ‌و داود محمدی از حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک در رقابت نفس‌گیر وارد مجلس نهم شدند.

20:27 در حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار، حمیدرضا عزیزی با کسب 36 هزار و 160 رأی و علی یوسف‌پور با کسب 35 هزار و 575 رای بیشترین آرا ماخوذه را به خود اختصاص دادند و با توجه به عدم کسب حد نصاب لازم به دور دوم کشیده شد.

22:30 کاظم جلالی در حوزه انتخابیه شهرستان‏های شاهرود و میامی توانست با کسب 71 هزار و 331 رای وارد مجلس نهم شود.

22:30 در حوزه انتخابیه گرگان و آق‎قلا از 253 هزار و 572 رای ماخوذه سید علی طاهری با کسب 74 هزار و 501 رای منتخب اول شد.

22:35 در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان از کل 147 هزار و 283 رای ماخوذه، محمدجواد نظری‎مهر با 38 هزار و 924 رای به مجلس نهم راه یافت.

22:38 در حوزه علی‎آباد کتول نیز از کل 78 هزار و 482 رای ماخوذه، رحمت‎الله نوروزی با کسب 38 هزار و 520 رای منتخب این دوره از مجلس شورای اسلامی شد.

22:40 در حوزه آزادشهر و رامیان نیز از کل 94 هزار و 726 رای ماخذه، رضا صابری با 32 هزار و 513 رای به خانه ملت راه یافت.

22:48 در حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس از کل 153 هزار و 109 رای ماخوذه سلیمان عباسی با 47 هزار و 402 رای به عنوان منتخب مردم در این دوره از مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

22:50 در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش از کل 162 هزار و 210 رای ماخوذه، عبدالکریم رجبی با 47 هزار و 500 رای منتخب مردم در مجلس نهم شد.

22:55 با پایان شمارش آرای صندوق‌های رأی در کرج عزیز اکبریان و محمدجواد کولیوند به عنوان نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا به مجلس راه پیدا کردند. عزیز اکبریان 171 هزار و 589 رای و محمد جواد کولیوند 165 هزار و 63 رای را از مجموع آرا به خود اختصاص دادند.

22:56 در پایان شمارش آرای مردم شیراز، ضرغام صادقی با 146 هزار و 940 رای، جعفر قادری با 121 هزار و 224 رای و احمدرضا دستغیب با 120 هزار و 204 رای به بهارستان نهم راه یافتند و در مرحله دوم، سید حسین ذوالانوار و محسن مکارم شیرازی که هر دو از جبهه پایداری هستند به رقابت می‌پردازند.

23:02 محمدحسین فرهنگی، مسعود پزشکیان و علیرضا منادی به عنوان نمایندگان مردم تبریز، اسکو و آذرشهر به مجلس نهم راه یافتند.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

** اخبار زیر مربوط در روز جاری (14 اسفند 90) به‌روز شده است 

 

00:35 ازحوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، خمیر و ابوموسی، ابوالقاسم جراره با کسب 127 هزار و 172 رای به عنوان منتخب اول مردم، جواز ورود به بهارستان را در دور نهم کسب کرد

00:36 از حوزه انتخابیه شرق هرمزگان شامل میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد، سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با 101 هزار و 395 رای جواز ورود به مجلس را به دست آورد.

00:39 از حوزه انتخابیه غرب استان هرمزگان شامل بندرلنگه، بستک و پارسیان، مردم اعتماد خود به احمد جباری را تکرار کردند تا با 54 هزار و 433 رای رتبه نخست این حوزه انتخابیه را به خود اختصاص دهد.

9:30 نتایج 12حوزه انتخابیه دیگر اعلام شد؛ وزارت کشور: تاکنون 144 نماینده مجلس نهم مشخص شده‌اند

9:31 در حوزه انتخابیه شهر بابک، حسین فتاحی با کسب 287/25 رأی از مجموع 282/44 آرای صحیح مأخوذه نماینده مجلس شد.

9:32 در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، حسین امیری خامکانی با کسب 998/34 رأی از مجموع 683/79 آرای صحیح مأخوذه راهی بهارستان ملت شد.

9:33 در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه، شهلا میرگلوبیات با کسب 375/41 رأی از مجموع 086/114 آرای صحیح مأخوذه به مجلس نهم راه یافت.

10:12 انتخابات بهبهان با پایان یافتن و شمارش آراء به مرحله دوم کشیده شد و عزیز‌الله سالاری با 14 هزار و 779 رأی و محمدباقر شریعتی با 12 هزار و 577 رأی در مرحله دوم با هم رقابت خواهند کرد.

10:30 در حوزه انتخابیه ابهر و خرم‌دره، محمدرضا خان محمدی خرمی با 52 هزار و 339 رای با پشت سر گذاشتن همه رقبا راهی مجلس نهم شد.

10:36 در مجموع شمارش آراء در استان آذربایجان شرقی، رضا رحمانی، محمداسماعیل سعیدی، میرهادی قره‌سید رومیانی، علی آجودان‌زاده، رسول جلیل‌زاده و عشرت شایق با کسب بیشترین آرا باید رقابت انتخاباتی خود را در دور دوم برای کسب سه سهمیه باقیمانده این حوزه انتخابیه ادامه دهند.

10:48 در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه، داریوش اسمعیلی با کسب 563/35 رأی از مجموع 415/99 آرای صحیح مأخوذه، نماینده مجلس شد.

10:54 در حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین پس از راهیابی منصور حقیقت‌پور و کمال‌الدین پیرمؤذن به مجلس نهم، مصطفی افضلی‌فرد با 784/46 رأی و سید کاظم موسوی با 723/45 به مرحله دوم انتخابات در این حوزه راه یافتند.

10:58 در حوزه انتخابیه خرم آباد، ایرج عبدی با کسب 562/67 رأی از مجموع 865/249 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و ابراهیم آقامحمدی با کسب 356/39 و محمدرضا ملکشاهی‌راد با کسب 920/35 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

11:05 در حوزه انتخابیه کرمانشاه، عبدالرضا مصری با کسب 065/144 رأی و سید سعید حیدری طیب با کسب 644/118 رأی از مجموع 048/341 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و جهانبخش امینی با کسب 171/76 و محمد رزم با کسب 222/65 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

11:09 در حوزه انتخابیه تویسرکان، مرتضی فضلعلی با کسب 136/9 رأی و کاظم سلیمی با کسب 374/6 رأی از مجموع 063/60 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

11:28 در حوزه انتخابیه اهواز پس از اینکه سید شریف حسینی مسقیماً وارد مجلس نهم شد، سید شکرخدا موسوی با کسب 983/98 ، شبیب جویجری با کسب 909/98 ، ناصر سودانی با کسب 714/92 و محمد جعفر فلسفی با کسب 046/84 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

11:29 در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک، حجت‌الله درویش‌پور با کسب 980/38 رأی و سید هادی طباطبائی با کسب 138/29 رأی از مجموع 205/156 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

11:30 در حوزه انتخابیه رشت پس از اینکه حسن تأمینی لیچائی حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شد، جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی با کسب 182/57 و سید علی آقازاده دافساری با کسب 347/51 و غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی با کسب 141/48 و نظر علی علیزاده با کسب 273/33 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

11:40 در حوزه انتخابیه قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب، فتح‌الله حسینی با کسب 25 هزار و 310 رای از مجموع  صد هزار  و 773 آرای صحیح مأخوذه، راهی بهارستان نهم شد.

11:41 در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان، محمد رجایی باغ‌سیایی با کسب 27 هزار 102 رای از مجموع 61 هزار و 102 آرای صحیح مأخوذه، به مجلس نهم راه یافت.

11:47 در حوزه انتخابیه شادگان، آقای عبدالله تمیمی با کسب 21 هزار و 984 رای از مجموع 68 هزار و 553 آرای صحیح مأخوذه نماینده مجلس شد.

11:55 در حوزه انتخابیه فسا ، محمدحسن دکانی آغچغلو با کسب 41 هزار و 801 رای از مجموع 104 هزار و 804 آرای صحیح ماخوذه، به مجلس نهم راه یافت.

12:02 در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، بهمن محمدیاری با کسب 39 هزار و 812 رای واحسن‌الله رادمهر با کسب 37 هزار و 652 رای از مجموع 184 هزار و 214 آرای صحیح ماخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
0
2
ممنون خسته نباشید
Header