Header Header
۰۶ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۷
كدخبر: ۲۸۱۱
تعداد زیادی از رزونامه نگاران اصولگرا از "روزنامه ایران" بدون پرداخت حقوق و مزایا اخراج شده اند.

به گزارش تعامل نیوز،شنیده شده است  43 تن از خبرنگاران روزنامه ایران که از زمان مدیر مسئولی کاوه اشتهاردی در این مجموعه فعالیت می کردند اخراج شده اند.

 کاوه اشتهاردی ، اوایل مهر 1385 با حکم صفار هرندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سابق به سمت سرپرستی موسسه مطبوعاتی و روزنامه ایران منصوب شد.

 اما اوایل امسال بعد از قهر 11 روزه رئیس جمهور، هیئت امناي موسسه فرهنگي ـ مطبوعاتي "ايران " در آخرين نشست خود با برکناری اشتهاردی، علي‌اكبر جوانفكر را به سرپرستي اين موسسه منصوب كرد.

 بنابر این گزارش به 43 اخراجی روزنامه ایران تاکنون حقوقی پرداخت نشده و این امر موجب اعتراض روزنامه نگاران اخراجی شده است.

 سرپرستی موسسه فرهنگي ـ مطبوعاتي ايران و روزنامه ايران را که  در سال 1373 و به اهتمام خبرگزاري جمهوري اسلامي تاسيس شد همچنان علی اکبر جوانفکر برعهده دارد.

 جوانفکر که سمت مدیرعاملی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران را نیز بر عهده دارد از جمله اطرافیان اسفندیار رحیم مشایی، رئیس دفتر سابق رئیس جمهوری است که با اظهار نظرهای خود در حمایت از مشایی موجب جنجال در رسانه ها می شود.

وی در یکی از آخرین مطالب در وبلاگ خود با عنوان "شاهد" رحیم مشایی را سرباز ولایت معرفی کرده و در مطلبی با عنوان " مناجات"  جریان آبادانی، نشاط گرایی، حقیقت خواهی،رستگاری، اعتدال، فتوت و یگانه پرستی  را معادل "جریان انحرافی" معرفی کرده است./


Header
آخرین اخبار
ثبات تولید نفت ایران در سال ۲۰۱۴
واکنش پوتین به درگیری‌ها در یمن
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با ۱۵۰ بازی ملی به تنهایی رکورددار بازی‌های ملی در فوتبال ایران شد. جواد نکونام که پیش از این در ۱۴۹ بازی ملی به میدان رفته بود امشب در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل شیلی به میدان رفت تا به این ترتیب کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با ۱۵۰ بازی ملی به تنهایی رکورددار بازی‌های ملی در فوتبال ایران شود. جواد نکونام از سال ۱۳۷۸ با حضور در دیدار مقابل تیم ملی اکوادور اولین بازی ملی خود را انجام داد. او با حضور در دیدار مقابل عراق در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ تعداد بازی‌های خود را به ۱۴۹ رساند تا به رکورد علی دایی برسد. بعد از دایی و نکونام علی کریمی با ۱۲۷ بازی ملی و مهدی مهدوی‌کیا با ۱۱۱ بازی ملی در رده سوم و چهارم قرار دارند. رکورد بیشترین بازی ملی در اختیار احمد حسن بازیکن اسبق تیم ملی مصر است که ۱۸۰ بازی برای کشورش انجام داد. این دیدار دوستانه امشب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران در وین اتریش برگزار خواهد شد.
رکورد علی دایی شکست
پیروزی ناباورانه و ارزشمند ایران مقابل تیم پانزدهم دنیا
گاردین:پایان‌مذاکرات‌این‌هفته‌با‌یک‌«فکت‌شیت»
همسر آیت الله جنتی دارفانی را وداع گفت
اخبار سری نباید منتشر شود !
تصاویری از حمله هوایی عربستان به یمن
برخوردکشتی‌بحرینی‌به‌سکوی‌فاز۱۳پارس‌جنوبی