Header Header
۱۲ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۴
كدخبر: ۵۱۱۷۷


گرت بیل با رکورد‌شکنی راهی رئال‌مادرید شد. بسیاری قیمت پیشنهادی رئال‌مادرید برای او را گران‌تر از قیمت واقعی او می‌دانند.به گزارش تعامل، چپ پای ولزی قدرت فیزیکی بالا و سرعت و تکنیک بسیار خوبی دارد که او را در زمره بهترین فوتبالیست‌های حال حاضر جهان قرار می‌دهد. طبیعی است که رئال برای به دست آوردن این بازیکن تلاش زیادی کرده باشد اما آیا 85 میلیون پوند رقم عاقلانه‌ای برای جذب این بازیکن است؟

پس از آن‌که رئال‌مادرید پیشنهاد مالی عجیب 100 میلیون پوندی را برای جذب این بازیکن به باشگاه تاتنهام ارائه داد، خیلی‌ها به انتقاد از باشگاه مادریدی پرداختند و اعلام کردند 100 میلیون پوند برای این بازیکن رقم زیادی است و بیل این‌قدر نمی‌ارزد. در واقع اگر گرت بیل ارزش 100 میلیون پوند دارد، لیونل مسی چقدر ارزش خواهد داشت؟‌ بازیکنانی نظیر پله و مارادونا اگر در حال حاضر فوتبالیست بودند، چقدر ارزش داشتند؟

گران‌ترین تیم فوتبال جهان را در زیر با سیستم 3 – 1 – 3 – 3 در نظر بگیرید. جالب است بدانید که این تیم 2.6 میلیارد پوند قیمت دارد. با این تیم در زیر آشنا شوید:

دروازه‌بان

گوردون بنکس 125 میلیون‌یورو

مدافعان

گری مور 200 میلیون یورو، فرانتس بکن‌باوئر 200 میلیون یورو، چارلز 175 میلیون یورو

هافبک‌ها

یوهان کرایف 225 میلیون یورو، آلفردو دی‌استفانو 300 میلیون یورو، لیونل مسی 225 میلیون یورو، دیگو مارادونا 300 میلیون یورو

مهاجمان

جرج بست 250 میلیون یورو، پله 300 میلیون یورو، گارینشا 300 میلیون یورو
منبع: ایسنا

Header