Header Header
۰۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۷
كدخبر: ۹۷۳۵۵
دیدار دو تیم پرسپولیس و سیاه‌جامگان با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید تا سرخ‌پوشان تهرانی به عنوان قهرمانی در نیم فصل لیگ برتر دست پیدا کنند.

مسابقه حساس تیم های فوتبال پرسپولیس و سیاه‌جامگان در ورزشگاه آزادی برگزار شد و در پایان با پیروزی 3 بر صفر شاگردان برانکو به پایان رسید.

 

 حمید حاج ملک

آرمان اسعدی – حمید غمزه

- کامیابی نیا(دقیقه 8- پرسپولیس)، رامین رضاییان (دقیقه 12 -پرسپولیس)، مهدی طارمی دقیقه 51- پرسپولیس)

- موسی ترائوره(سیاه‌جامگان)، رامین رضاییان(پرسپولیس)، روح‌الله سیف‌الهی(سیاه‌جامگان)، حسین بادامکی(سیاه‌جامگان)، سیدجلال حسینی(پرسپولیس)، محسن آقایی(سیاه‌جامگان)

- محسن آقایی(سیاه‌جامگان)

علیرضا بیرانوند، محسن ربیع‌خواه، سیدجلال حسینی، رامین رضائیان، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهی، وحید امیری و مهدی طارمی

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 محسن ربیع‌خواه( محمد انصاری45)، محسن مسلمان(علی علیپور 73)، احمد نوراللهی(حمیدرضا طاهرخانی 855)

محمد ناصرى، میثم حسینى، رضا شربتى، محمدرضا خانزاده، محسن آقایى، حسین بادامکى، مصطفى احمدى، ایوب کلانترى،  موسى ترائوره، حمیدرضا على عسگرى، روح الله سیف اللهى

سرمربی:؟!

سرپرست: خداداد عزیزی

- ایوب کلانتری(پیام ملکیان 41)، موسی ترائوره(سعید دقیقی60)، حمید علی‌عسگر( مرتضی انجبر69)

 

 


دقیقه 3+90
ضربه کاشته پرسپولیس را رامین رضائیان روی دروازه ارسال کرد و مدافعان توپ را برگشت دادند.
پرسپولیس با این برد 32 امتیازی شد و عنوان قهرمانی نیم فصل را تصاحب کرد. سرخپوشان با گل‌هایی که در روز سوم زمستان به ثمر رساند نیمی از راه قهرمانی را طی کرد. سیاه جامگان هم با 13 امتیاز در رده سیزدهم باقی ماند.

برای تماشای جدول اینجا کلیک کنید.


دقیقه 1+90

 

ضربه کرنر سیاه جامگان را مدافعان پرسپولیس برگشت دادند تا توپ تبدیل به ک ضد حمله شود
 

 


دقیقه 90

 

سیدجلال حسینی به دلیل خطایی که روی دقیقی مهاجم سیاه جامگان انجام داد از داور کارت زرد گرفت او به شدت به داور معترض شد.
سیاه جامگان پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شد که این ضربه تبدیل به کرنر شد.
 

 

احمد نورالهی در دقیقه 85 تعویض شد تا حضورش در پرسپولیس در این فصل به پایان برسد و بازیکنان پرسپولیس با او در میانه زمین خداحافظی کردند و نورالهی در حالیکه از سوی تماشاگران تشویق می‌شد و اشک می‌ریخت از زمین بیرون رفت. او در نیم فصل دوم به خاطر خدمت سربازی باید به تیم تراکتورسازی تبریز برود.
 


دقیقه 89

 

شوت روح الله سیف الهی از پشت محوطه جریمه با فاصله زیادی از بالای دروازه پرسپولیس به اوت رفت.
 

 


دقیقه 85

 

پرسپولیس صاحب یک ضربه کاشته در فاصله حدود 30 متری از دروازه سیاه جامگان شد که نورالهی این ضربه را زد و توپ از بالای دروازه به اوت رفت.
 

 


دقیقه 80

 

پرسپولیس با پرتاب علیرضا بیرانوند یک موقعیت گلزنی پیدا کرد و دنر نهایت توپ به وحید امیری رسید وشوت او از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه سیاه جامگان به اوت رفت.
 

 


دقیقه 72

 

پرسپولیس در جناح راست محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شد که این ضربه را نورالهی زد و توپ از بالای دروازه سیاه جامگان به اوت رفت.
 

 


دقیقه 70

 

یک و دو محسن مسلمان با مهدی طارمی باعث شد که یک فرصت گلزنی دیگر برای مهاجم پرسپولیس ایجاد شود و او هم توپ راوارد دروازه کرد اما در موقعیت آفساید قرار داشت و گل قبول نشد.
 

 


دقیقه 68

 

پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه را رامین رضائیان روی دروازه ارسال کرد و روی تیر یک مدافعان سیاه جامگان توپ را برگشت دادند.
 

 


دقیقه 65

 

سیاه جامگان یک حمله نصفه و نیمه انجام داد و توپ از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.
 

 


دقیقه 62

 

سعید دقیقی در موقعیت آفساید صاحب توپ شد ولی ضربه اش را زد تا دروازه پرسپولیس را حداقل در موقعیت آفساید باز کرده باشد.
 

 


دقیقه 61

 

پرسپولیس صاحب یک ضربه کاشته در جناح چپ شد که این ضربه را رامین رضائیان روی دروازه ارسال کرد که حاصلی برای سرخپوشان نداشت.
 

 


دقیقه 56

 

پرسپولیس صاحب یک ضربه کاشته در جناح چپ شد که این ضربه را رضائیان روی دروازه فرستاد و توپ به طور مستقیم داشت وارد دروازه می‌شد که دروازه بان سیاه جامگان آن را با مشت دور کرد.
 

 


دقیقه 50

 

ضربه کرنر سیاه جامگان را بیرانوند دفع کرد و همین ضربه تبدیل به یک ضد حمله شد و در نهایت همکاری احمدزاده با مهدی طارمی باعث شد که طارمی با یک شوت دقیق گل سوم پرسپولیس را به ثمر برساند.
 

 


نیمه دوم/ دقیقه 46
پاس در عمق نورالهی در محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید و مدافعان سیاه جامگان توپ او را دفع کردند.
 


دقیقه 1+45

 

طارمی بازهم پشت دفاع صاحب توپ شد که مدافع سیاه جامگان توپ او را دفع کرد اما این صحنه مشکوک به پنالتی بود ولی داور اعتقادی به این مساله نداشت.
 

 

در دقیقه 20 داور مسابقه بدون عجله و استرس ابتدا با کمک داورش مشورت کرد تا ببیند دروازه بان سیاه جامگان مرتکب خطا شده و توپ را با دست گرفته یا بدون خطا توپ را دفع کرده و در نهایت در کمال آرامش تصمیم درستی گرفت و خطایی به سود پرسپولیس اعلام نکرد.

 


دقیقه 43

 

طارمی با امیری یک و دو کرد اما کمک داور آفساید امیری را به درستی اعلام کرد.
 

 


دقیقه 41

 

مهدی طارمی یک فرصت گلزنی دیگر را در این بازی از دست دادو پاس پشت دفاع درون محوطه جریمه به این بازیکن رسید و ضربه او را دروازه بان تیم سیاه جامگان دفع کرد.
 

 


دقیقه 38

 

پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر دیگر شد که این ضربه را محسن مسلمان روی دروازه و به تیر یک ارسال کرد و مدافعان توپ را برگشت دادند.
 

 


دقیقه 36

 

سیاه جامگان در جناح چپ صاحب یک ضربه کاشته شد که این ضربه مدافعان پرسپولیس را برگشت دادند.
 

 


دقیقه 35

 

ضربه کرنر را بازیکن سیاه جامگان برگشت دادند و توپ پشت محوطه جریمه به رامین رضائیان رسید و شوت او از بالای دروازه راهی اوت شد.
 

 


دقیقه 34

 

توپ در محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید و شوت او به مدافع سیاه جامگان برخورد کرد و توپ برگشتی را هم امیری زد که دروازه بان به کرنر فرستاد.
 

 


دقیقه 32

 

محمد خانزاده بازیکن سابق پرسپولیس که در تیم سیاه جامگان بازی می کند یک ضربه ارنج به فک مهدی طارمی زد و دهان مهاجم پرسپولیس خون آلود شد.
 

 


دقیقه 30

شوت رضا شربتی بازیکن سیاه جامگان از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیادی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.


دقیقه 24

 

ارسال بازیکنان سیاه جامگان پشت مدافعان پرسپولیس را بازهم بیرانوند جمع کرد.
 

 

این آخرین بازی احمد نورالهی در پرسپولیس است و او بعد از این دیدار راهی تراکتورسازی تبریز می‌شود تا خدمت سربازی خود را بگذراند و برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس حتی نسبت به نورالهی انتقادهایی را مطرح کردند اما امروز او بازوبند کاپیتانی سرخپوشان را بر بازو بسته است.


دقیقه 23

 

ارسال زمینی بازیکنان پرسپولیس را دروازه بان سیاه جامگان مهار کرد .
 

 


دقیقه 20

 

بیرانوند این توپ را سریع برای طارمی ارسال کرد و یک ضد حمله برای تیم پرسپولیس ترتیب داد که دروازه بان سیاه جامگان از دروازه خروج کرد و توپ را دفع کرد.
 

 


دقیقه 19

 

اولین کرنر سیاه جامگان به دست آمد و این ضربه را رضا شربتی روی دروازه ارسال کرد و بیرانوند توپ را دفع کرد و توپ برگشتی را هم دروازه بان پرسپولیس مهار کرد.
 

 


دقیقه 12
محسن مسلمان یک پاس عمقی داد و توپ بین مدافعان سیاه جامگان به وحید امیری رسید و او هم توپ را به رامین رضائیان پاس داد و ارامین هم با یک شوت گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
 


دقیقه 7

 

دومین ضربه کرنر پرسپولیس را زد که این مرتبه توپ را کوتاه به محسن مسلمان پاس دادند و سانتر این بازیکن روی سر کمال کامیابی‌ نیا فرود آمد و او گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.
 

 


دقیقه 5

 

مهاجم سیاه جامگان از تله آفساید پرسپولیس فرار کرد و بیرانوند با یک واکنش خوب توپ را دفع کرد.
 

 

مهم ترین تغییر در ترکیب تیم پرسپولیس در این بازی درون دروازه رخ داد و علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بعد از مدت‌ها مصدومیت دوباره به ترکیب اصلی تیم برگشت و رادوشوویچ دروازه بان کروات نیمکت نشین شد این در حالی است که از امروز صبح برخی از منابع خبری مدعی نیمکت نشینی بیرانوند در این بازی بودند.


دقیقه 2

 

کرنر اول پرسپولیس روی حرکت طارمی و نور الهی به دست آمد.
این ضربه را محسن مسلمان روی دروازه ارسال کرد که توپ به سید جلال حسینی رسید و شوت محکم او را دروازه بان با یک واکنش خوب دفع کرد.
 

 


دقیقه یک

 

پاس پشت دفاع هافبک های پرسپولیس را دروازه بان سیاه جامگان مهار کرد.
 

 

 

منبع: فارس

Header