Header Header
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵
كدخبر: ۹۷۴۶۹
تصویر برداری مجموعه مستند امید نو با موضوع موفقیت های ورزشی دختران نوجوان به پایان رسید.

به نقل از روابط عمومی مرکز اوج کودک و نوجوان، نازنین رقیه میرزایی تهیه کننده این مجموعه در مصاحبه با روابط عمومی مرکز اوج کودک و نوجوان بیان کرد: این مجموعه انعکاس تلاش دختران ورزشکار ایرانی است که علاوه بر رعایت پوشش کامل و اخلاق اسلامی توانسته اند در صحنه رقابتهای جهانی با افتخار ظاهر شده و پرچم ایران را به اهتزاز در آورند و با همت خود و حمایت خانواده موفقیت های ورزشی شایان توجهی کسب نموده اند.

وی در ادامه افزود: در این مجموعه موفقیت دختران ۱۲ تا ۲۳ ساله با هدف الگو سازی برای دختران نوجوان ایرانی به تصویر کشیده می شود.

میرزایی اظهار داشت: تصویر برداری امیدنو به اتمام رسیده است و این مجموعه هم اکنون در حال تدوین است و به زودی پس طی مراحل لازم جهت پخش به شبکه امید تحویل می شود.
وی تاکید کرد:مجموعه مستند امید نو در ۲۶ قسمت ۱۳ دقیقه ای به سفارش مرکز اوج کودک و نوجوان ساخته و در شبکه امید سیما  تقدیم دختران نوجوان ایرانی خواهد شد.

میرزایی  اظهار داشت: شخصیت های این مجموعه افرادی هستند که علاوه بر رعایت شانیت دختر ایرانی با تلاش و پشتکار در رشته های مختلف ورزشی برای کشور ایران افتخار آفرینی کرده اند.
وی ضمن اشاره به کوتاهی رسانه ها در انعکاس موفقیت ورزشکاران دختر  تاکید کرد: در قسمت اخر این مجموعه مساله انعکاس ضعیف و نامناسب رسانه ای دختران ورزشکار با حضور ورزشی نویس پیشکسوت و مشهور کشور آقای بهمن زمان آبادی به نقد و بررسی گذاشته خواهد شد.
میرزایی درپایان گفت: امیدوارم توجه به ورزش حرفه ای دختران کشور را به سمت جامعه ای عاری از مشکلات اجتماعی و اخلاقی سوق دهد.
گفتنی است نازنین رقیه میرزایی آثاری همچون «مجری شو»، «زندگی بهشتی»، «دختران بهشتی» و «کوچک تنهاست» را در کارنامه هنری خود دارد.


Header