Header Header
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴
كدخبر: ۹۷۵۱۳
رئیس اتحادیه میوه و سبزی نرخ جدید انواع میوه و سبزی را در بازار اعلام کرد و گفت: هرکیلوگرم پرتقال ناول ۲۵۰۰ تومان گران شده است.
سیدحسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی از افزایش قیمت پرتقال ناول جنوب در بازار خبر داد و اظهارداشت: طی دو روز اخیر قیمت پرتقال ناول کیلویی ۲۵۰۰ تومان افزایش یافته و از ۶۰۰۰ تومان به ۸۵۰۰ تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه پرتقال ناول، تنها پرتقال مجلسی موجود در بازار است که فصل آن رو به اتمام است ، ادامه داد: قیمت پرتقال شمال نیز از ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی اضافه کرد: تنها نارنگی موجود در بازار نیز درحال حاضر نارنگی بندری است که قیمت آن ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ نوع سایز کوچک آن هم ۶ هزارتومان است.

مهاجران قیمت هرکیلوگرم سیب قرمز را ۴۰۰۰ تومان و سیب سفید را هم ۴۵۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: قیمت سیب درختی بسته به کیفیت آن، تا ۱۵۰۰ تومان تفاوت قیمت دارد.

وی با اشاره به اینکه قیمت کیوی از ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان است، گفت: هرکیلوگرم موز بین ۳۲۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی قیمت گوجه فرنگی گلخانه را ۲۵۰۰ تومان و نوع بوته‌ای این محصول را بین ۴۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان اعلام کرد و اظهارداشت: نرخ هرکیلوگرم سیب زمینی و پیاز بین ۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰ تومان، سبزی جور(پلو، کوکو، قورمه و آش) و سبزی خوردن بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان است. 
منبع: مهر

Header