Header Header
۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵
كدخبر: ۹۷۶۹۰
سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، هیچ شرطی برای سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان آبی‌پوشان تعیین نکرده‌اند.
علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از حضور در نشست هیات مدیره این باشگاه، اظهار کرد: آمده بودم تا درباره شرایط تیم گزارشی به هیات مدیره ارائه دهم. تا زمانی که لیست خروجی ما مشخص نشود هیچ بازیکنی از جمع ما جدا نمی‌شود. ما هر بازیکنی را که می‌خواهیم در حال حاضر با باشگاه‌های دیگر قرارداد دارد بنابراین مجبوریم ابتدا با باشگاه‌شان مذاکره کنیم و سپس بتوانیم بازیکنان را جذب کنیم.

منصوریان در مورد بختیار رحمانی و مهدی رحمتی و لیست مازاد گفت: این دو بازیکن با ما تمرین می‌کنند و در جلسه امروز هم در مورد همین مسائل صحبت شد. هیأت مدیره با اعتقاد راسخ اعلام کرد که هر تصمیمی سرمربی می‌تواند در مورد بازیکنان ورودی و خروجی بگیرد.

او درباره اینکه سه شرط برای مهدی رحمتی گذاشته شده، گفت:‌ شرطی برای رحمتی نگذاشته‌ایم. او محکم به کارش ادامه می‌دهد. ما هیچ شرطی با رحمتی نداشته‌ایم. در حوزه فنی همه بازیکنان مثل هم هستند و هیچکس نسبت به دیگری برتری ندارد. رحمتی هم مثل سایر بازیکنان استقلال است و همه قابل احترام هستند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما پیش از حضور در این نشست با امیر قلعه‌نویی دیدار داشته‌اید گفت: خیر دروغ محض است. من از شما خواهش می‌کنم که اصلا به این موضوع پردازش نکنید. من قبل از اینکه به اینجا بیایم در رستورانم مشغول غذا خوردن بودم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که پس از ناکامی در نیم فصل نخست چقدر به عملکرد خوب در ادامه فصل امیدوارید گفت: هیچ سرمربی نمی‌تواند قولی به هواداران بدهد چرا که فوتبال زیبایی‌اش به این است که در آن اتفاقات عجیب و غریب می‌افتد اما می‌توانیم این فضا را برای هواداران ایجاد کنیم که بعد از بازی با سپاهان موج‌های مثبتی در تیم ما پدیدار شده که ما می‌توانیم به این روند ادامه دهیم.

او ادامه داد:‌ بعد از بازی با سپاهان می‌توانیم به بنزین سبزمان خیلی امیدوار باشیم. بازیکنان جوان ما در آن بازی خیلی خوب ظاهر شدند. ما احتیاج به یک بلند شدن قوی داشتیم که به نظرم در بازی با سپاهان این اتفاق افتاد. بازی پلی‌آف ما در لیگ قهرمانان آسیا بسیار سخت است چرا که با تیم صاحب نامی مثل السد بازی داریم. آن‌ها هم مثل ما در غرب آسیا صاحب رکورد و اعتبار هستند اما ما هواداران را داریم و در داخل تیم هم همیتی وجود دارد که در روز ۱۹ بهمن به امید خدا با تمام وجود بازی می‌کنیم تا بتوانیم از سد السد بگذریم. می‌توانم این قول را بدهم که بعد از اینکه به مرحله گروهی صعود کردیم، عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان داشته باشیم. همچنین با تیمی که الان در تمرین‌ها می‌بینم به عملکرد خوب در لیگ برتر خوش‌بینم. ما برای رسیدن به صدر جدول اصلا ناامید نیستیم چرا که جدول به گونه‌ای نیست که نتوانیم به رده‌های بالایی برسیم.

سرمربی استقلال درباره فاصله کم دیدار با السد و داربی ۸۳ گفت: فکر می‌کنم با هماهنگی ما آقای افتخاری در حال تنظیم درخواستی هستند که به سازمان لیگ ارائه دهند. سازمان لیگ دو برنامه پیش روی ما قرار داده بود و ما باید یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کردیم که در ۲۴ یا ۲۸ بهمن می‌توانستیم مقابل پرسپولیس به میدان برویم. قرار بود داربی روز ۲۸ بهمن باشد به شرطی که هم ما و هم پرسپولیس روز ۲۳ بهمن با تیم‌های لیگ برتری بازی کنیم. اما با تاریخ ۲۴ بهمن مخالفیم چرا که روز ۱۹ بهمن باید با السد بازی کنیم و در مقابل این صخره بزرگ قطعا تلفات می‌دهیم. ما بعد از بازی با السد انواع آسیب‌های مختلف از جمله بدنی، فیزیکی و روحی را خواهیم داشت و به نظرم همان تاریخ ۲۸ بهمن بیشتر به درد ما می‌خورد چرا که باید در یک بازی برابر مقابل پرسپولیس قرار بگیریم. با این حال می‌توانیم با تغییر نفرات اصلی خودمان را برای داربی آماده کنیم.
منبع: مهر

Header