Header Header
۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴
كدخبر: ۹۷۷۳۹
وزارت ورزش و جوانان قصد تغییرات در هیات مدیره باشگاه استقلال را دارد و با توجه به درگذشت منصور پورحیدری خواه ناخواه این اتفاق رخ خواهد داد.
 بعد از استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان و روی کار آمدن مسعود سلطانی‌فر شایعه تغییرات در رأس مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قوت گرفت. اگرچه سلطانی‌فر در بدو ورود اعلام کرد که فعلا تفکری برای تغییرات ندارد اما با گذشت زمان وی به نتایجی رسید که در جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس به صورت ریز به این نکات اشاره کرد.

سلطانی‌فر که از آشفتگی مدیریتی در استقلال خبر داشت تا همین 10 روز پیش به صورت جدی با سید رضا افتخاری در مورد نحوه فعالیش در استقلال صحبت نکرده بود اما او در مجمع باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که هیات مدیره باشگاه استقلال هم باید مثل تیم رقیب به ثبات و آرامش برسد.

وی در اولین اقدام بعد از چالش‌هایی که در مورد مباحث آکادمی در استقلال و قراردادهای سنگین به وجود آمده بود سید رضا افتخاری را فرا خواند و بعد از نشست با اعضای هیات مدیره استقلال به آنها اعلام کرد به منصوریان فرصت بدهند تا این تیم به عنوان نماینده ایران در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا آرامش داشته باشد. استقلال مقابل سپاهان ایستاد و به قول منصوریان با بنزین سبز رویی دیگر از خود را نشان داد تا بارقه‌های امید در دل طرفداران این تیم روشن شود.

حالا با گذشت زمان وزارت ورزش و جوانان قصد تغییرات در هیات مدیره باشگاه استقلال را دارد و با توجه به درگذشت منصور پورحیدری خواه ناخواه این اتفاق رخ خواهد داد. ظاهرا وزارت ورزش و جوانان در میان اسامی مختلف در مورد دو نفر به جمع‌بندی رسیده و طی هفته آینده اسامی این دو نفر به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

جواد قراب پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به عنوان جانشین مرحوم پورحیدری در هیات مدیره استقلال فعالیت خواهد کرد و نفر دوم کسی است که قطعا به عنوان فردی تأثیرگذار در هیات مدیره باشگاه استقلال مشغول به فعالیت خواهد شد.

در حالی که روز گذشته از علی انصاری به عنوان یکی از نفرات مدنظر وزارت ورزش مطرح شده اما حضور مرد متمول بازار موبایل در باشگاه استقلال شایعه است و طبق شنیده‌ها قرار است امیرحسین فتحی کسی که در زمان مدیریت امیررضا واعظ آشتیانی به عنوان رئیس کمیته انضباطی این باشگاه فعالیت می‌کرد فرد تأثیرگذار هیات مدیره استقلال باشد.

اگر فتحی به جمع مدیران آبی بیاید، یک نفر از جمع اعضای هیات مدیره استقلال کنار گذاشته خواهد شد که شاید آن شخص با توجه به اینکه منتسب به مدیریت وزارت ورزش و جوانان دوره گذشته بوده، باشد.
منبع: فارس

Header