Header Header
۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
كدخبر: ۹۷۷۴۲
بلاتکلیفی مهاجم ایرانی پانیونیوس برای جدایی از این تیم واکنش مسئولان باشگاهش را به دنبال داشته است.
براساس اعلام رسانه‌های یونانی باشگاه پانیونیوس از وضعیت بلاتکلیف کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی خود به خشم آمده است و می‌خواهد هشداری جدی به این بازیکن بدهد.

سایت sport-fm یونان خبر داد: قضیه انصاری‌فرد با پانیونیوس به یک سناریو بلند تبدیل شده است. پانیونیوس برای اینکه احتمال از دست دادن او را دارد باید خیلی زود به دنبال جایگزینی باشد. پانیونیوس به ماندن انصاری‌فرد خوش‌بین نیست به همین خاطر می‌خواهد موضعش را با این بازیکن به صورت قطعی مشخص کند.

اگرچه انصاری‌فرد بازیکن کلیدی میلوژویچ، سرمربی پانیونیوس است، اما باشگاه پانیونیوس از این وضع نابسامان ناراحت است و بزودی با ارسال پیامی به بازیکن ایرانی خود هشدار خواهد داد که در صورت مشخص نکردن وضعیت خود ممکن است در بازی آینده پانیونیوس در این هفته در ترکیب اصلی تیم جایی نخواهد داشت.

مدیر باشگاه پانیونیوس با گله از انصاری‌فرد خاطر نشان کرد: انصاری‌فرد اگرچه بازیکن خوبی است ولی باید یادش نرود که ما او را از تیم اوساسونای اسپانیا که به لیگ دسته دوم سقوط کرده بود آوردیم.

انصاری فرد در چند هفته گذشته پیشنهادهای متعددی از سوی باشگاه‌های مختلف یونانی داشت که نزدیکترین آنها پیشنهاد المپیاکوس بود که به خاطر اختلاف مالی به نتیجه نرسید.

منبع: فارس

Header