Header Header
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲
كدخبر: ۹۷۸۹۹
یوونتوس گمشده خود در میانه میدان را پیدا کرد و به دنبال جذب پاتریک ویرا جدید است.
به نقل از  اکیپ، یوونتوس بعد از جدایی پل پوگبا هنوز نتوانسته جانشینی شایسته برای این بازیکن فرانسوی انتخاب کند.

بیانکونری‌ها به دنبال تغییرات اساسی در زمستان هستند. جولین دراکسلر و ویتسل دو بازیکنی بودند که یوونتوس در زمستان مد نظر گرفته بود اما هر دو بازیکن در نهایت راهی این تیم نشدند و پیشنهادهای وسوسه انگیز فرانسوی ها و چینی ها باعث شد تا آنها راهی یووه نشوند.

روزنامه اکیپ فرانسه از استفن نزونزی، هافبک سویا اسپانیا به عنوان گزینه جدی یوونتوس برای تقویت در میانه میدان خود سخن به میان آورد.

این روزنامه فرانسوی از نزونزی به عنوان ویرای جدید و بهترین جایگزین برای پل پوگبا یاد کرد و نوشت که یوونتوس حاضر است برای جذب بازیکن سویا 30 میلیون یورو پرداخت کند.

نزونزی در سال 2015 با رقم 10 میلیون یورو از استوک سیتی به سویا پیوست و عملکرد درخشانی در ترکیب این تیم اسپانیایی داشته است. هواداران سویا از این بازیکن با لقب پاتریک ویرا جدید یاد می کنند.

روزنامه اکیپ در ادامه گزارش خود نوشت: گزینه اصلی یوونتوس برای میانه میدان خود مارکو وراتی است  ولی باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن برای فروش این هافبک ایتالیایی خود رقم بسیار بالایی را طلب کرده و همین باعث شده تا یوونتوس دست بردار جذب این بازیکن باشد و به دنبال جذب نزونزی رود که رقم فروش او 30 میلیون یورو است.

قرارداد نزونزی با سویا تا سال 2019 اعتبار دارد. یوونتوس تنها باشگاهی نیست که به جذب این بازیکن علاقه دارد بلکه تیم های منچستر سیتی، آرسنال و بارسلونا هم مشتری او هستند و همین باعث شده تا سویا به دنبال تمدید قرارداد او باشد.

Header