Header Header
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۳
كدخبر: ۹۷۹۰۹
سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از هدایت محترمانه افشین به یک تیم دیگر حالا چند بازیکن دیگر را به سمت در خروج از این تیم هدایت می‌کند.
 علیرضا منصوریان بعد از دیدار استقلال و سپاهان از تغییرات گسترده در جمع آبی‌پوشان خبر داد و مدعی شد می‌خواهد تغییرات کلانی را در ترکیب تیمش ایجاد کند.

وی در گفت‌وگوهای یکی دو هفته اخیر مرتب از جوانان تیمش تعریف می‌کرد و مدعی است که با همین جوانان می‌تواند کار را پیش ببرد و به قولی با استفاده از بنزین سبز در نیم‌فصل دوم تیمی متفاوت را روانه میدان خواهد کرد.

منصوریان که در جلسه ما قبل آخر هیأت مدیره استقلال حضور پیدا کرده بود همان روز تصمیم خودش را در مورد یکسری از بازیکنان گرفت و نظراتش را به هیأت مدیره گفت اما قرار شد این قضیه مسکوت بماند تا استقلال از لحاظ رفتن بازیکنان متضرر نشود.

وی بعد از خروج از نشست هیأت مدیره استقلال با استفاده از کلمه فعلا گفت: فعلا لیست خروجی نداریم و با همین نفرات به کارمان ادامه می‌دهیم. شاید در آن روز همه به دنبال این بودند که وی تکلیف مهدی رحمتی را مشخص کند اما سرمربی استقلال با سیاستی خاص پاسخ خبرنگاران را داد و آنجا را ترک کرد. 

بعد از این اتفاق صحبت از خروج نام امین حاج‌محمدی، بختیار رحمانی، آرش افشین، فرشید باقری و میثم مجیدی از فهرست استقلال مطرح شد و البته بعد از آغاز تمرینات استقلال این نفرات در تمرین آبی‌پوشان شرکت کرده تا به نوعی شایعات کم‌رنگ تر شود اما حالا با نزدیک شدن به آغاز مسابقات نیم‌فصل دوم ظاهرا علیرضا منصوریان در حال عملی کردن تصمیمات خود است و غیبت چند بازیکن در تمرین امروز بی ارتباط با این تصمیمات نبوده است. 

سرمربی تیم استقلال به این نتیجه رسیده که بعد از انتقال افشین و صادر کردن رضایتنامه این بازیکن برای استقلال خوزستان این بار بختیار رحمانی را از فهرست کنار گذاشته و عذر بازیکنی که در نیم‌فصل اول اصلا خوب کار نکرد را بخواهد. به نظر می‌رسد منصوریان تصمیم دارد از آندرانیک تیموریان در پست پلی‌میکر استفاده کند و یا اینکه امید ابراهیمی را به پست سال گذشته‌اش که در آن نقش عالی بازی می‌کرد بفرستدو به همین دلیل دیگر نمی‌خواهد از رحمانی استفاده کند. نفر بعد امین حاج‌محمدی است که از همان ابتدا جدایی‌اش مشخص بود اما او که هفته گذشته با پدرش به باشگاه رفته بود در تمرینات به صورت یک خط در میان حاضر شد تا باز هم شایعه جدایی او کم‌رنگ شود ولی این بازیکن هم مدنظر علیرضا منصوریان قرار ندارد.این در حالی است که طی روزهای گذشته عنوان شد بختیار رحمانی از ناحیه لگن آسیب دیده است اما انتشار عکس مصدومان استقلال در صفحه شخصی رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال که رحمانی در آن دیده نمی شود شایعه جدایی این بازیکن را قوت بخشید.در واقع دکتر نوروزی با انتشار این عکس با یک تیر چند نشان را زد، او هم مصدومان استقلال را بدون مصاحبه معرفی کرد و هم اینکه به هواداران استقلال کد داد که مسئولیت بقیه غایبان استقلال بر عهده تیم پزشکی نیست!

از طرفی مذاکرات آندرانیک تیموریان و نامه رسمی باشگاه استقلال به باشگاه ماشین‌سازی خبر از بازگشت این بازیکن کهنه‌کار به استقلال می‌دهد و اگرچه میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی اعلام کرد باید در این رابطه مذاکراتش را با هافبک تیمش انجام بدهد اما به نظر می‌رسد هافبکی که امروز طبق قاعده و اصول در تمرینات ماشین‌سازی شرکت کرده امشب با بخشیدن طلب سنگینش بتواند رضایتنامه‌اش را دریافت کند.

از سوی دیگر فرشید باقری بازیکنی است که هم پست آندو تیموریان محسوب می‌شود و مسئولان باشگاه استقلال منتظر هستند تا تکلیف این بازیکن مشخص شود و سپس در مورد جدایی فرشید باقری که از پدیده و سایپا پیشنهاد دارد تصمیم‌گیری کند.

اگرچه باقری امروز بر خلاف بختیار رحمانی و حاج‌محمدی در تمرین استقلال حضور داشت اما بعید است این بازیکن در نیم‌فصل دوم در جمع استقلالی‌ها بماند.

علیرضا منصوریان این روزها اعتقاد بسیار زیادی به امید نورافکن کاپیتان تیم ملی جوانان دارد و بر خلاف نیم‌فصل اول قصد دارد این بازیکن را در نیم‌فصل دوم به مهره ثابت تیمش تبدیل کند اما مذاکرات باشگاه استقلال به صورت پنهانی با مهرداد قنبری نشان می‌دهد سرمربی آبی‌پوشان تصمیم دارد یک نفر را از جناح چپ تیمش حذف کند.

میثم مجیدی که گفته می‌شد در استقلال ماندنی است شیشه عمر حضورش منوط به صدور رضایتنامه مهرداد قنبری از طرف باشگاه ذوب‌آهن است و شاید این بازیکن هم روزهای آخر حضورش در تمرینات استقلال را تجربه کند.

باید دید علیرضا منصوریان که دو شب پیش در برنامه فوتبال 120 اعلام کرد تیمش بین یک تا سه بازیکن را جذب می کند آیا به خواسته خود می‌رسد یا اینکه باز هم ترجیح می‌دهد به دلیل بسته بودن دستش در نقل و انتقالات با همین نفرات کار را جلو ببرد.
منبع: فارس

Header